Binomo - założenie darmowego konta

Binomo - założenie darmowego konta

Binomo to spółka europejska powstała w 2014 roku. Jest to dobry broker dla początkujących gdyż daje możliwość inwestycji już od $1. Wyróżnia się wśród większości przedstawicieli rynku opcji binarnych wysokimi zwrotami aż do 95%. Współpracuje z klientami na całym świecie, oferując status VIP przy depozycie w wysokości $1000, wiąże się to z wymiernymi korzyściami. Binomo to serwis, który za pośrednictwem strony internetowej oferuje handel opcjami binarnymi dając szansę na spory zysk. Broker został kilkakrotnie nagrodzony m.in. w 2015 roku na Forex Expo Awards jako Najlepszy broker opcji binarnych dla początkujących, a w 2016 roku IAIR Awards jako Najlepszy broker w Południowo-Wschodniej Europie. Został także laureatem magazynu Forbes. Operatorem i właścicielem witryny jest Tiburon Corporation Limited. Firma posiada certyfikat Financial Market Relations Regulation Center z Rosji. Transakcje płatności są przeprowadzanie przez Stagord Resources LTD, miejscem świadczenia usług jest Republika Seszeli. Podczas swojej obecności na rynku, spółka ta realizowała optymalizację swoich serwisów i dzięki temu może obecnie zaoferować swoim klientom maksymalnie efektywny format instrumentów handlowych. Binomo posiada usługę inwestowania w opcje z szeroką gamą zasobów finansowych, wsparcie techniczne w języku polskim oraz bogate zaplecze edukacyjne. Broker Binomo jest określany jako jeden z niewielu oferujących maksymalnej jakości usługi finansowe, nie ma więc obaw o nasze zarobki. Przyczynia się do tego długa lista handlowych i technicznych atutów, minimalne warunki handlu oraz stabilność spółki. Binomo kładzie nacisk na wysoki poziom serwisu i szeroką gamę usług. Serwis poświęca także dużo uwagi profesjonalnemu przygotowaniu początkujących inwestorów. Zaawansowane usługi techniczne umożliwiają inwestorom uzyskanie aktualnego obrazu światowych rynków finansowych i obiektywną ocenę ryzyka. Wszystko to zapewnia klientom najwyższy poziom zaufania i tworzy przyjazny klimat inwestowania.

Jako jedną z głównych zalet brokera, klienci wymieniają wyjątkowo prosty mechanizm wyprowadzenia zysku handlowego i szybkość realizacji tej operacji. Wynosi ona maksymalnie 24 godziny. Jak łatwo się domyślić, w związku z popularnością Binomo na rynku, lista jego zalet i cech wyróżniających go spośród innych jest bardzo długa. Użytkownicy cenią sobie przykładowo fakt, że jest to jedyna firma, która umożliwia rozpoczęcie już od $1. Także kompetentna pomoc techniczna to cechy sprzyjające zadowoleniu użytkowników. Platforma Binomo jest przejrzysta, wygodna i zawiera wiele potrzebnych informacji. Binomo to nowoczesny broker z niskim minimalnym wymaganym depozytem. Nie stracisz więc dużej sumy, jeśli dopiero uczysz się, jak inwestować. Kwota minimalna wynosi 1 USD! Prawda, że niewiele? Dzięki temu, jeśli dopiero co nabywamy umiejętności, przy ewentualnych przegranych nie tracimy wiele. Minimalne saldo konta to natomiast 10 USD. Oznacza to brak konieczności oszczędzania na kapitał początkowy. Binomo oferuje całkowicie bezpłatne szkolenie, aby zapoznawszy się z wszechstronną bazą wiedzy zwiększyć zyskowność inwestycji. Przecież właśnie interfejs jest tym, co użytkownik serwisu widzi, kiedy korzysta z usług brokera. Niebywale istotne jest, aby nie tylko cieszył oko, ale także był wygodny i praktyczny. Aby móc obracać aktywami na stronie otrzymuje się dostęp do platformy internetowej Binomo, powiązanej z bazą danych. Jak działa serwis Binomo? Nie ma potrzeby pobierania dodatkowego oprogramowania. Strona internetowa dostępna jest w dziesięciu językach: polskim, angielskim, rosyjskim, indonezyjskim, malajskim, hiszpańskim, portugalskim, tureckim, chińskim i tajlandzkim. Każdemu użytkownikowi serwisu zależy przecież na pełnej świadomości inwestycji, których dokonuje. Język polski dostępny na platformie Binomo będzie dla rodaków dużym ułatwieniem.

Jak widać, dla Binomo ”świat to za mało”. Zadowolenie, które często wyrażają klienci, dotyczy też faktu, że transakcji można dokonywać zarówno w tygodniu jak i w weekendy oraz święta. Istnieje też możliwość inwestowania w trybie „Non-stop”. Oznacza to, że można prowadzić kilka transakcji jednocześnie, i nie są one w żaden sposób od siebie uzależnione czasem trwania inwestycji. A to tylko niektóre z wielu zalet tego brokera.

W co zainwestować pieniądze z Binomo?

Opcje binarne wzbudzają coraz większe zainteresowanie, bo wprawni inwestorzy mogą dzięki nim osiągnąć bardzo przyzwoite zyski. Jednocześnie, zarabianie nie wymaga szerokiej znajomości rynków finansowych ani giełdy. Opcje binarne to według osób zajmujących się finansami jeden z najprostszych sposób na przyzwoite zarabianie na międzynarodowych rynkach. Jak sama nazwa wskazuje są to opcje zerojedynkowe. Inwestując w opcje, klient szacuje, czy wybrane aktywa pójdą w górę czy w dół, wybiera czy spodziewa się ich wzrostu czy spadku. Zyski z opcji binarnych mieszczą się w granicach od 50 do 85% zainwestowanej kwoty, a ich osiągnięcie może zająć nawet tylko 60 sekund.

Binomo proponuje użycie kilku rodzajów strategii. Co to jest strategia z punktu widzenia Binomo? Przyjrzyjmy się przykładom. Pierwsza z nich to strategia inwestycyjna według metody Puria. Wielu inwestorów ceni ją sobie ze względu na prostotę i skuteczność. Zasada jest prosta: Podążamy za trendem. Wskaźnik średniej ruchomej pomaga w określeniu trendu, a początek każdej nowej fali wzrostu lub spadku cen można łatwo zdefiniować przy użyciu wskaźnika zbieżności/rozbieżności średnich ruchomych (MACD). Druga metoda opisana szczegółowo na stronie Binomo to strategia inwestycyjna „przebicia” wg Bollingera. Warto zwrócić uwagę na takie okresy gdy wartość jednostki kroczy w linii poziomej, gdy wartość pozostaje prawie niezmienna. Po takich momentach, notowania będą kontynuowały aktywny ruch w górę lub w dół, co stanowi doskonałą okazję do zarobku. W celu dokładnego poznania proponowanych strategii wystarczy zajrzeć na stronę brokera. Wszystkie taktyki inwestycyjne zostały szczegółowo opisane i zilustrowane w zakładce „Strategie”.

W Binomo brakuje wysokodochodowych typów opcji Range i One-Touch. Warto zauważyć jednak, że te rodzaje opcji binarnych są bardziej ryzykowne przez co są mniej popularne wśród traderów.

Założenie konta i weryfikacja

Aby założyć konto w serwisie Binomo wystarczy się zarejestrować. W tym celu należy wypełnić wymagane informacje w formularzu rejestracyjnym, a następnie nacisnąć przycisk potwierdzenia. Konto zakłada się całkowicie darmowo, nie trzeba w tym celu zasilać go żadną kwotą. Kiedy jesteśmy już zarejestrowani pozostaje tylko logowanie i serwis Binomo jest do naszej dyspozycji. Możemy czerpać jak najwięcej przyjemności i korzyści z działania serwisu. Jeśli napotkamy problemy, obsługa służy pomocą. Wystarczy skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu internetowego, skypa lub poczty elektronicznej, pisząc na adres support@binomo.com.

Konto demo

Binomo nie jest pierwszym brokerem, który wie co to jest konto demo i jak przyciągnąć nim klientów. Jak każdy użytkownik także my z pewnością zadajemy sobie pytanie jak grać, żeby wygrać, z Binomo? Jako jeden z licznych brokerów opcji binarnych, oferuje on swoim użytkownikom możliwość wypróbowania serwisu za pomocą takiego właśnie konta. Konto demonstracyjne umożliwia wypróbowanie rzeczywistego konta bez inwestowania żadnych pieniędzy. Można je w dowolnym momencie doładować bezpłatnie wirtualnymi pieniędzmi w kwocie 1000 USD, 1000 EUR lub 50 000 rubli. Na platformie brokera Binomo ten rodzaj konta zapewnia pełną funkcjonalność w celu poznania aktywów i narzędzi oraz ćwiczenia strategii, wystarczy poczytać opinie 2018, aby uwierzyć, że jest to doskonały sposób na zapoznanie się z platformą. Serwis oferuje także szkolenie w zakresie umiejętności zarządzania kapitałem inwestycyjnym, co jest doskonałym początkiem dla nowych inwestorów. Konto demo zakłada się na głównym terminale handlowym.

Szkolenia

Jak zarabiać z Binomo? Chyba każdego taka informacja interesuje. Jak wcześniej wspomniano, dział edukacyjny firmy Binomo jest maksymalnie profesjonalny. Zawiera się w nim cały system szkolenia dla początkujących traderów, zbudowany na innowacyjnych środkach udzielania informacji, a także na teoretycznych i praktycznych podejściach. W ramach szkolenia broker oferuje webinaria, interaktywny poradnik, pakiet strategii oraz oczywiście konto demo. Dodatkowo otrzymujemy codzienne analizy rynku oraz wiele pomysłów na handel. Instrukcja Binomo jak zdobywa środki to nieocenione wsparcie dla przyszłego lub obecnego inwestora.

Wpłaty i wypłaty

Zgodnie z regulaminem serwisu transfer środków do Klienta realizowany jest w ciągu 3 dni roboczych następujących po dniu złożenia wniosku o wypłatę środków. Do doładowania konta na Stronie internetowej Klient używa jej wewnętrznego interfejsu. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 USD/EUR lub 500 RUB, w zależności od waluty konta. “Oficjalnymi sposobami wpłaty/wypłaty środków są portfele/konta Spółki we wszystkich systemach płatności podanych na Stronie internetowej Spółki.”

Podatek od opcji binarnych

Serwis Binomo zaznacza co następuje: „Spółka nie jest płatnikiem i nie udostępnia danych o transakcjach swoich Klientów osobom trzecim. Taka informacja może być udzielona tylko w przypadku oficjalnego żądania od właściwych organów państwowych.” Oczywiście, jak to zwykle bywa, po stronie klienta leży obowiązek zapłacenia podatku od zysku. Korzyści majątkowe płynące z gry na opcjach binarnych to w naszym kraju dochód z kapitałów pieniężnych. Każdy inwestor odprowadzający podatki w Polsce jest zobligowany do rozliczenia wszystkich dochodów uzyskanych z transakcji binarnych w urzędzie skarbowym. Wszystkie środki otrzymane z tytułu handlu na instrumentach finansowych należy obliczyć i odprowadzić samodzielnie. Posłuży nam do tego PIT 38. Tzw. podatek giełdowy występuje w formie liniowej i wynosi 19%. Natomiast PIT/ZG – to załącznik obowiązujący inwestorów pozyskujących dochód z krajów innych niż Polska. Formalnie to brokerzy mają obowiązek rozwiązać tę kwestię za swoich klientów poprzez wystawianie im formularza PIT-8C. Obecnie jednak, w związku z tym, że ani Binomo ani żaden inny broker nie jest zarejestrowany w naszym kraju, samodzielne uzupełnianie załącznika PIT/ZG stało się powszechną praktyką.

Platforma mobilna opcji binarnych Binomo

Serwis Binomo.com oferuje swoją aplikację dla systemów iOS i Android, aby zawsze mieć dostęp do swojego konta i z każdego miejsca mieć możliwość dowolnego sterowania swoimi decyzjami na portalu, aby przyniosły w efekcie końcowym jak największe zyski. Ponadto wiąże się to z najszybszym otrzymywaniem informacji dotyczących zamknięcia prowadzonych transakcji, czy też promocji albo turniejów.

Kontakt z obsługą klienta

Kontakt z serwisem Binomo można nawiązać przez maila, formularz kontaktowy, skype. Warto zwrócić uwagę na paragraf zamieszczony w zakładce „Umowa klienta” serwisu Binomo: „Zgłoszenia ze strony Klienta są uważane za oficjalne, jeżeli zostały przesłane na adres Spółki, na adres e-mail support@binomo.com. Zgłoszenia nie zostaną uznane za oficjalne, jeżeli zostały sporządzone i przesłane z wykorzystaniem programów komunikacji internetowej (takich jak Skype) lub innego podobnego oprogramowania.” Kontakt można nawiązać we wszystkich dziesięciu językach, także polskim. Na odpowiedź należy poczekać do 10 dni roboczych, jednak zazwyczaj odbywa się to oczywiście dużo szybciej.

 • Zalety

  • wpłata od 1$
  • szkolenia online
  • platforma po polsku
  • platforma mobilna
  • zysk do 95%
  • wypłata do 1h
 • Wady

  • szybkie wypłaty zysku