Markets.com opinie, bonusy, płatności, konto demo, inwestycje

Markets.com opinie, bonusy, płatności, konto demo, inwestycje

Broker ten zajmuje czołowe miejsca w naszych rankingach, jest bardzo dobrze dopasowany do polskiego użytkownika. Powstał w roku 2008 na Cyprze gdzie podlega CySec czyli Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, świadczy to o europejskiej jakości bezpieczeństwa. Operator MARKETS.COM  jest notowany na głównym rynku Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych, zaliczanej do indeksu FTSE 250. Daje możliwość inwestowania w forex oraz CFD. Funkcja Opcji Binarnych nie występuje w MARKETS.COM.

Jedną z wielu zalet Markets.com jest konto w polskiej walucie. Broker oferuje ponad 300 instrumentów finansowych między innymi kontrakty na różnice (CFD) akcji, indeksów, walut i towarów. Do wyboru mamy dźwignie na maksymalnym poziomie 1:200. Charakteryzuje się brakiem opłat i prowizji co czyni go bardzo konkurencyjnym. Biuro obsługi działa 5 dni w tygodniu 24h na dobę od poniedziałku do piątku, możliwy kontakt telefoniczny, chat, email oczywiście w języku polskim.

BONUS BEZ DEPOZYTU NA START

Broker Markets.com posiada promocyjną ofertę powitalną 100 zł bez depozytu. Widnieje tylko w angielskiej wersji językowej pomimo, że oferta stworzona jest w złotówkach https://www.markets.com/promotions, w polskiej wersji strony dział promocje nie istnieje. By odebrać 100 zł bez depozytu należy zarejestrować się oraz zweryfikować konto poprzez przesłanie swoich dokumentów.

DARMOWE KONTO DEMO

Po zarejestrowaniu pojawia się nam platforma inwestycyjna w wersji na przeglądarkę. Każdy użytkownik ma możliwość skorzystania z opcji demo w której otrzymujemy 10 000 zł wirtualnych pieniędzy którymi możemy poćwiczyć zanim wpłacimy realne pieniądze. Zaletą jest to, iż trenujemy na tej samej platformie.

JAK OTWORZYĆ KONTO NA MARKETS.COM?

Konto w MARKETS.COM jest całkowicie darmowe, by otworzyć rachunek należy wypełnić krótki formularz z naszymi danymi, w późniejszym czasie bedzie wymagana weryfikacja konta czyli przesłanie kopii naszego dokumentu tożsamości oraz dokumentu potwierdzającego adres np. rachunek za telefon.

METODY PŁATNOŚCI – WPŁATY I WYPŁATY

W Markets.com wpłaty możemy realizować w polskiej walucie bez jakichkolwiek opłat. Opcja ta dostępna u niewielu brokerów jest wielkim plusem dla polskiego użytkownika, gdyż nie traci czasu na szukanie możliwości na wymianę walut, zakładanie kont walutowych.

Nasze konto możemy zasilić w kilka sposobów: Kartą kredytową, portfelem elektronicznym np. Skrill oraz przelewem. Opcja przelewu jest tu bardzo korzystna gdyż trwa do 1 dnia roboczego ponieważ broker posiada polskie konto w banku WBK więc jest to przelew krajowy.

Wpłata minimalna wynosi 450 zł.

Jeśli chodzi o wypłaty, środki możemy wypłacić wyłącznie metodą którą wpłacaliśmy, chyba że dział obsługi zezwoli na inną formę.

Markets.com nie posiada żadnych opłat za wpłatę lub wypłatę środków.

OPINIE O PLATFORMIE

Bardzo czytelne narzędzie, proste w obsłudze, posiadające wiele opcji. Podczas składania zlecenia podstawową opcją jest ustawienie progu STOP LOSS/TAKE PROFIT, czyli  jeśli nasz zakup spadnie do określonego progu automatycznie nastąpi sprzedaż, tak samo gdy cena wzrośnie, osiągając satysfakcjonujący zysk.

Markets.com korzysta z platformy MT4 podobnie jak BDSwiss i kilku innych brokerów. Użytkownicy mogą inwestować również na platformie w przeglądarce oraz na darmowych aplikacjach w wersjach mobilnych z systemem Android oraz IOS.

OBSŁUGA KLIENTA

Obsługa klienta dostępna w języku angielskim 5 dni w tygodniu 24h na dobę poprzez chat oraz telefon.

 • Zalety

  • dźwignia 1:200
  • broker posiada konto w polskim WBK
  • biuro obsługi w języku polskim
  • 100 zł bez depozytu na start
  • platforma MT4
  • darmowe konto demo
  • brak opłat za wpłatę i wypłatę
 • Wady

  • wpłata od 450 zł