UFX.com opinie, bonusy, płatności, konto demo, inwestycje

UFX.com opinie, bonusy, płatności, konto demo, inwestycje

UFX – Firma założona w 2007 roku zarejestrowana w Limassol na Cyprze. Podlega CySec czyli cypryjskiemu organowi kontroli finansowej. Bezpieczeństwo w inwestowaniu dają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa nałożone przez Unię Europejską.

W 2017 roku oficjalnym patronem brokera został Andres Iniesta, reprezentant Hiszpanii od ponad 10 lat oraz zasłużony pomocnik w jednym z najlepszych klubów na świecie FC Barcelona. Niezwykle skromny zdobył wiele nagród, między innymi najlepszego zawodnika Europy.

UFX oferuje inwestowanie w waluty, surowce, indeksy, CFD – kontrakty na różnice oraz w różnego rodzaju transakcje opcyjne. Konto zakładamy tylko w walucie USD, dostęp do platformy MT4 mają inwestorzy, którzy założą ZŁOTE konto. W ofercie firma ta posiada kilka ciekawych programów bonusowych oraz łatwy dostęp do działu obsługi klienta w języku angielskim.

Aby założyć darmowe konto inwestora należy wpisać email, numer telefonu oraz hasło. Już po wypełnieniu tego krótkiego formularza mamy dostęp na naszego konta inwestora. Weryfikacja konta odbywa się poprzez wpisanie kodu z sms. Bezpośrednio po rejestracji wyskakuje nam informacja o oferowanym bonusie bez depozytu $50.

W przypadku braku logowania powyżej tygodnia lub w przypadku konta na którym nigdy nie doszło do wpłaty wszystkie otwarte pozycje zostaną automatycznie zamknięte w weekend następujący po wymienionym okresie.

KONTO DEMO ZA DARMO

Dla użytkowników którzy poprawnie zarejestrowali konto bez konieczności jego weryfikacji jest dostępne konto demo. W tym przypadku należy w prawym górnym rogu ekranu w koncie użytkownika przełączyć konto z rzeczywistego na demonstracyjne. Inwestor, który otworzy pozycję na rachunku demo może otrzymać $10 na konto rzeczywiste w postaci bonusu, gdy zamknie pozycję otrzyma $20 bonusu a gdy zamknie pozycję z zyskiem otrzyma $30 bonusu.

BONUS BEZ DEPOZYTU $50 NA START PO REJESTRACJI KONTA

Bezpośrednio po rejestracji kwalifikujemy się do otrzymania bonusu $50 bez konieczności wpłaty środków.  Bonus ten przyznawany jest na okres 7 dni. By wypłacić pieniądze bonusowe należy zweryfikować konto przez wysłanie dokumentów oraz osiągnąć poziom obrotu w wysokości minimum $10 000 000. Minimalna kwota wypłaty tego bonusu to $100.

BONUS OD WPŁATY

Standardową ofertą brokera na początek jest 30% bonusu od wpłaconej kwoty a przy kolejnych wpłatach jest to 20%. By otrzymać bonus należy skontaktować się z działem obsługi.

Należy spełnić pewne warunki by pieniądze bonusowe wypłacić. Np. Bonus o wartości $300 zostanie uwolniony do wypłaty po osiągnięciu łącznych obrotów w wysokości $3 000 000. Wartość bonusu nie może przekroczyć $10 000.

Oczywiście wpłacone środki poza premią możesz wypłacić w dowolnym momencie.

BONUS LOJALNOŚCIOWY

UFX.com oferuje inwestorom ciekawy program zwrotu części pieniędzy za każdą zrealizowaną inwestycję. Broker wyznacza różne zadania, gdy je wykonasz otrzymujesz zwrot części zainwestowanych pieniędzy.

WPŁATY WYPŁATY OPŁATY

Jeśli chodzi o walutę, w której można wpłacać pieniądze jest to tylko USD. Wpłaty możesz dokonywać kilkoma metodami: Kartą kredytową, portfelem elektronicznym oraz przelewem. Wypłaty możesz wykonać tylko metodą, którą wcześniej dokonywałeś wpłaty. Minimalna kwota wpłaty to $50. Minimalna kwota wypłaty to $25.

Firma nie pobiera żadnych opłat za wypłatę pieniędzy.

RODZAJE KONT

Broker oferuje 5 rodzajów kont. Zależnie od wysokości wpłaty broker oferuje dodatkowe narzędzia:

MINISTANDARDZŁOTYPLATYNAISLAMSKI
MIN. WPŁATA$500$1 000$5 000$10 000$1 000
MIN. OBRÓT$5 000$10 000$50 000$100 000$10 000
codzienna analiza rynku, materiały filmowe, codzienne rekomendacjeTAKTAKTAKTAKTAK
całodobowe wsparcie techniczne, osobisty trener inwestycyjnyTAKTAKTAKTAKTAK
wsparcie inwestora VIP, informacje na wyłącznośćTAKTAKTAK
alerty sms, dostęp do platformy MT4TAKTAK

PLATFORMA

MT4 – większość brokerów jeśli nie wszyscy korzystają z najbardziej popularnej platformy do inwestowania online czyli MetaTrader4, tak jest i w tym przypadku. Dla wytrawnych użytkowników jest narzędziem po którym łatwo się poruszać. Analizy oraz wykresy dostępne dla każdego ułatwiają doskonalenie umiejętności także dla osób początkujących.

Platforma MT4 dostępna jest tylko dla osób, które wpłacą minumum $5000.

ParagonEx Web Trader 4.0 – wersja platformy dostępna w przeglądace bez konieczności instalacji.

Aplikacja UFX Trader – przystosowana do systemów mobilnych Android oraz IOS. Do dyspozycji inwestora są wszystkie opcje, które oferuje wersja ParagonEx na przeglądarkę.

Technologia MassInsights- narzędzie to tworzy kompleksową analizę, przedstawia ważne wydarzenia gospodarcze, zmiany na rynkach finansowych jak i reakcje inwestorów.

Strumień MassInsights jest dostępny we wszystkich oferowanych platformach firmy UFX.

OBSŁUGA KLIENTA

Dział obsługi to niezwykle ważny temat jeśli chodzi o inwestowanie online. Broker ETX.com oferuje największy wybór kanałów kontaktu. Obsługa klienta służy informacją w języku angielskim. Gdy mamy pytania możemy kontaktować się drogą mailową, zadzwonić pod polski numer telefonu, wykonać kontakt poprzez czat a także wykonać połączenie przez Vibera lub WhatsApp pod numer +447700021284. Dział wsparcia jest otwarty w godzinach od 5-18. Dostępność przez te aplikacje są bardzo dużym udogodnieniem dla osób podróżujących.

 • Zalety

  • do 89 % zysku z kapitału
  • maksymalna kwota inwestycji 50 tyś euro
  • obsługa klienta w j. polskim
  • certyfikat unijny CySec
 • Wady

  • brak konta w PLN
  • minimalna kwota handlu 24 euro